Nemokamas pristatymas Estijoje nuo 99€
9,10 €
See Brisket Rub on ainulaadne kombinatsioon Szegedi paprikast, kahest erinevast pruunist suhkrust, tšillihelvestest ning hoolikalt valitud eksootilistest vürtsidest, mis loovad sügava ja kihilise maitseprofiili.
Kujutle brisketit, mis on kaetud rikkaliku sügavpunase maitseaineseguga, kus pruun suhkur karamelliseerub aeglaselt ning vürtsid täidavad õhu intensiivsete aroomidega. Tulemuseks on BBQ, mis viib maitseelamuse täiesti uuele tasemele.
SunCity BBQ Brisket Rub on sama segu, mida SunCity on kasutanud KCBS-i võistlustel Ungaris ja mujal maailmas – ja mida peavad nad üheks oluliseks osaks 4 kordsel Grand Champion tiitli teekonnal.
See rub sobib suurepäraselt kõikidele veiselihadele. Aga kindlasti lisaks natuke katsetamist ei tee kunagi paha!

Sudedamosios dalys: pruun suhkur (Dry Demerara), meresool, purustatud must pipar, paprikahelbed, jahvatatud paprika, küüslaugugraanulid, vürtsid.
| Toiteväärtus | 100 g kohta |
|---|---|
| Energia | 1103 kJ / 262 kcal |
| Rasvad | 3,1 g |
| millest küllastunud rasvhapped | 0,5 g |
| Süsivesikud | 45,4 g |
| millest suhkrud | 34,9 g |
| Valgud | 6,2 g |
| Sool | 20,0 g |