Bezmaksas piegāde Igaunijā no 99€
599,00 €
Napoleon Freestyle 365 propāna gāzes grils ar sānu degli ir kompakts, bet jaudīgs grils, kas piedāvā augstākās klases funkcijas un lielisku cenas un kvalitātes attiecību. Ātrs JETFIRE™ aizdedzes sistēma katru reizi viegli un droši aizdedzina galveno liesmu ar liesmas impulsu. Porcelāna emaljas čuguna režģi palīdz iegūt skaistu brūnumu un skaidrus grila rakstus.
Trīs nerūsējošā tērauda degļi nodrošina vienmērīgu karstumu, ko ir viegli regulēt un kontrolēt ar iebūvēto karstuma regulēšanas ierīci. ACCU-PROBE™ temperatūras sensors palīdzēt. Vienlaikus ar griliem varat sānu dedzināšana pagatavot sānu ēdienus un mērces. Izturīgie riteņi atvieglo grila pārvietošanu, un salokāmā labās puses atdzesētā virsma ar instrumentu turētājiem un iebūvētu pudeļu atveri palīdz uzturēt darba virsmu kārtībā un pielāgot grilu jūsu vietai un ieradumiem. Iebūvētais pamatnes skapītis ar durvīm nodrošina vietu gan piederumu, gan gāzes balona glabāšanai.
Skatīt vairāk Freestyle laikapstākļiem izturīgs grila pārsegs

PĒRCIET TAGAD, MAKSĀJIET VĒLĀK - bez procentiem!

Mēs piedāvājam arī iespēju maksāt vēlāk - vienā, divās vai trijās vienādās daļās bez procentiem vai papildu maksas.
Mūsu iepirkumu grozā varat atrast dažādas maksājumu iespējas.
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Produkta kods | F365DSBPK-1-FI |
| Degviela | Propāns |
| Apdegumu skaits | 3 nerūsējošā tērauda galvenie degļi |
| Sānu deglis | Jā |
| Kopējā sadegšanas jauda | aptuveni 11,6 kW |
| Degšanas jauda uz vienu degli | aptuveni 3,9 kW |
| Grila zona (galvenā zona) | apmēram 57 × 40 cm |
| Visa grilēšanas zona | aptuveni 3060 cm² |
| Restid | Emaljēta čuguna WAVE režģi |
| Nozvejas sistēma | JETFIRE™ |
| Temperatūras sensors | ACCU-PROBE™ |
| Firebox | Alumīnija lējums |
| Sildīšanas režģis | Jā |
| Aukstas virsmas | 1 locīšana |
| Instrumentu turētāji | Jā |
| Pudeļu atvērējs | Integrēts |
| Pamata skapis | Ar aizvērtām durvīm |
| Riteņi | Jā |
| Garantija | 10 gadu ierobežota garantija |
| Modelis | Galveno ugunsgrēku skaits | Sānu deglis / Sizzle Zone™ | Grila zona (galvenā zona) | Visa gatavošanas zona | Restid | Termometrs | Sānu virsmas | Pamatskapītis / uzglabāšanas skapis | Piemērotība / Piezīmes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brīvā stila 365 | 3 | Nē | 57 × 40 cm | 2 280 cm² | Gleznotājs WAVE | Mehāniskais | Iet uz | Slēgta bāze | Kompakts, piemērots mazākām terasēm vai dārziem |
| Freestyle 365SB | 3 | Jā, sānu deglis | 57 × 40 cm | 2 280 cm² | Gleznotājs WAVE | Mehāniskais | Iet uz | Slēgta bāze | Sānu deglis, papildu iespējas piedevu sagatavošanai |
| Freestyle PRO 365 | 3 | Jā, Sizzle Zone™ keramika | 51 × 45 cm | 3 775 cm² | Malmist WAVE + Sizzle Zone atpūta | ACCU-PROBE™ | Salokāms ledusskapis ar instrumentu āķiem un pudeļu atveri | Slēgts pamatnes skapis ar durvīm | Kompakts un jaudīgs, ideāli piemērots terasei, terases pagalmam vai mazākam dārzam. |
| Freestyle 425SB | 4 | Jā, sānu deglis | 60 × 45 cm | 3 060 cm² | Gleznotājs WAVE | ACCU-PROBE™ | Iet uz | Slēgta bāze | Suurema küpsetuspinnaga, sobib perele või sagedasele grillijale |
| Freestyle 425SIB | 4 | Jā, Sizzle Zone™ | 60 × 45 cm | 4 317 cm² | Malmist WAVE + Sizzle Zone atpūta | ACCU-PROBE™ | Iet uz | Slēgta bāze | Kõige mitmekülgsem, ideaalne steikide ja kõrgel temperatuuril küpsetamiseks |
| Freestyle PRO 425 | 4 | Jā, Sizzle Zone™ keramika | 60 × 45 cm | 4 317 cm² | Malmist WAVE + Sizzle Zone atpūta | ACCU-PROBE™ | Salokāms ledusskapis ar instrumentu āķiem un pudeļu atveri | Slēgts pamatnes skapis ar durvīm | Kõrge jõudluse ja kompaktse disainiga, sobib terrassile, ridaelamu hoovi ja väiksemasse aeda |
Napoleon ir Kanādas ģimenes uzņēmums, kas jau vairākus gadu desmitus koncentrējas uz augstas kvalitātes grilu un āra virtuves risinājumu izstrādi. Šis zīmols ir pazīstams visā pasaulē ar savu uzticamību, inovācijām un ilgmūžību.
Katrs Napoleon grils ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu precīzu karstuma kontroli, izturīgu konstrukciju un pārdomātu lietošanas ērtumu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir kokogļu, gāzes vai granulu grils, Napoleon apvieno mūsdienīgu dizainu ar praktiskiem risinājumiem: nerūsējošā tērauda degļi, čuguna grili, JETFIRE™ aizdedzes sistēma, ACCU-PROBE™ termometrs un pārdomāti uzglabāšanas risinājumi ir tikai daži piemēri.
Napoleon klāsts apmierina visas vajadzības - no portatīvajiem modeļiem līdz pilnvērtīgām lauka virtuvēm. Ja novērtējat uzticamību, funkcionalitāti un iespēju grilēt visu gadu, Napoleon ir pareizā izvēle.