Бесплатная доставка по Эстонии от 99€
999,00 €
Stiilne must Napoleon Rogue 425 gaasigrill toob sinu õuealale tippklassi grillikogemuse. Mahlased tulemused on garanteeritud tänu legendaarsetele WAVE™ malmrestidele ning kolmele roostevabast terasest põletile, mis tagavad täpse temperatuurikontrolli.
425 ruuttolli (~2700 cm²) suurune grillimispind annab piisavalt ruumi nii pereõhtuks kui ka suuremaks grillipeoks.
Lisaks:
• Tagumine infrapuna pöördvarda põleti – ideaalne mahlaste praadide jaoks
• Integreeritud külgpõleti – kastmed ja lisandid mugavalt samal ajal
Praktilisus kohtub disainiga:
• Portselankattega kaas ja vastupidav pulbervärvitud korpus
• Lukustatavad rattad lihtsaks liigutamiseks
• Kokkupandavad küljeriiulid ruumi säästmiseks
Основные характеристики
TammetõruBBQ soovitab:
• Napoleon gaasigrilli vahetatavad rasvatopsi sisud
• Napoleon Rogue 425 gaasigrilli fooliumvannid / rasvaeemaldusplaadid
• Napoleon барбекю Rogue 425 sarja gaasigrillile
• Napoleon söemoodul gaasigrillile

КУПИ СЕЙЧАС, ЗАПЛАТИ ПОТОМ - беспроцентно!

Мы также предлагаем возможность оплатить товар позже - одним, двумя или тремя равными платежами без каких-либо процентов или надбавок.
В нашей корзине вы можете выбрать различные варианты оплаты.
Технические данные
| Parameeter | Kirjeldus / väärtus |
|---|---|
| Гриллипинд | 60 × 45 cm (2700 cm²) |
| Soojendusrest | 60 × 17 cm (1020 cm²) |
| Külgpõleti pind | Ø 20 cm |
| Võimsus kokku | 22,25 kW |
| Põletite arv | 3 + infrapuna tagapõleti + külgpõleti |
| Restimaterjal | Emailitud valuraut |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras ja alumiinium |
| Топливо | Propaan |
| Balloonihoidik | Olemas |
| Rotisserikomplekt | Kaasas |
| Külgriiulid | Kokkupandavad |
Измерения
Pakendi mõõdud
Napoleon - канадская семейная компания, которая на протяжении десятилетий занимается разработкой высококачественных грилей и решений для приготовления пищи на открытом воздухе. Бренд известен во всем мире благодаря надежности, инновациям и долговечности.
Каждый гриль Napoleon создан для точного контроля тепла, прочной конструкции и продуманного удобства использования. Будь то угольный, газовый или пеллетный гриль, Napoleon сочетает современный дизайн с практичными решениями: горелки из нержавеющей стали, чугунные решетки, система розжига JETFIRE™, термометр ACCU-PROBE™ и продуманные решения для хранения - вот лишь несколько примеров.
Ассортимент Napoleon охватывает все потребности - от портативных моделей до полноценных полевых кухонь. Если вы цените надежность, функциональность и возможность готовить на гриле круглый год, Napoleon - это правильный выбор.