Avamise puhul kõik tooted -10% (v.a kampaania). Kood: tammetõru10

0,00  0
Ostukorv
Tasuta tarne alates 70€.
Kaup kätte kuni 3 tööpäevaga.

Ostukorvis ei ole tooteid.

Eritellimused

Ironbrand „offset“ BBQ suitsutusahjud

Oled valmis oma unistused tegelikkuseks muutma?

Ironbrandi töökojas, mis asub sügaval kaunite Chilterni mägede südames, kasutatakse kvaliteetset Briti terast millest lõigatakse, rullitakse, volditakse, painutatakse ja keevitatakse parimad suitsutusahjud mis on „offset“ ahjude maailmas raudne klassika.

Iga Ironbrandi toode on nende väikese kõrgelt kvalifitseeritud meeskonna poolt käsitsi valmistatud kõrgeimate standardite järgi, et toote töökojast lahkudes oleks see ehituskvaliteedi, vormi ja funktsiooni poolest võrreldamatu.

Olenemata sellest, kas olete professionaalne kokk, pop-up restoran, festivalitoitlustaja või, nagu meie kes lihtsalt armastame BBQ-d, on investeering Ironbrandi toodetesse, mis kestab kogu elu.

Kõik Ironbrand ahjud on valmistatud kõrgkvaliteetse käsitööna.

IRONBRAND 120

IRONBRAND 120

Ironband 120 on ülim „backyard“ suitsutusahi, mis on mõeldud tõeslistele grillimishuvilistele, kes otsivad esmaklassilist Texas stiilis elamust.
Loe rohkem

IRONBRAND 250

Ironbrand 250 on suitsutusahi, mis on mõeldud toitlustusettevõtetele ja professionaalsetele kokkadele, kes soovivad pakkuda professionaalsel tasemel autentset Texas stiilis suitsutatud grilli.
Loe rohkem

IRONBRAND 500

Ironbrand 500 on parima kvaliteediga offset BBQ suitsutusahi professionaalsetele toitlustusettevõtetele või grillrestoranidele, mis vajavad lisavõimsust, mida suudab pakkuda Ironbrand ~1900 liitrine küpsetuskamber.
Loe rohkem
Ettevõttest
Meist Kontakt
Liitu meie grillisõpradega!
Sooduspakkumised, sündmused ja kasulikku lugemist.
Kõik õigused kaitstud - 2024 BBQ Buddy OÜ