Avamise puhul kõik tooted -10% (v.a kampaania). Kood: tammetõru10

0,00  0
Ostukorv
Tasuta tarne alates 70€.
Kaup kätte kuni 3 tööpäevaga.

Ostukorvis ei ole tooteid.

Meist

Sinu grillielamuste tulipunkt

Tammetõru BBQ on grillisõprade jaoks loodud e-pood, kus pakume laia valikut kvaliteetseid grillitarvikuid, maitsesegusid, kastmeid ja marinaade. Meie kireks on tuua teieni kõik, mida vajate ideaalse grillielamuse loomiseks - olgu selleks professionaalne grillivahend või just õige maitseaine, mis viib teie grillroad järgmisele tasemele.

Meie tootevalik on hoolikalt valitud, pakkudes ainult parimaid ja kõige usaldusväärsemaid kaubamärke. Alates funktsionaalsetest grillidest ja lõpetades ainulaadsete marinaadidega, on Tammetõru BBQ teie usaldusväärne partner igaks grillisündmuseks.

Oleme pühendunud grillimise kunstile ja soovime seda kirge jagada. Iga toode meie valikus on valitud põhimõttel, et see peab pakkuma parimat kvaliteeti ja suurendama teie grillimisrõõmu. Usume, et hea grillielamus koosneb kolmest komponendist: suurepärased tooted, õiged tehnikad ja jagatud nauding.

Tere tulemast Tammetõru BBQ maailma, kus iga grillisõber leiab midagi enda jaoks. Olgu teie järgmine grilliõhtu meie abiga veelgi maitsvam ja meeldejäävam!

Ettevõttest
Meist Kontakt
Liitu meie grillisõpradega!
Sooduspakkumised, sündmused ja kasulikku lugemist.
Kõik õigused kaitstud - 2024 BBQ Buddy OÜ