Avamise puhul kõik tooted -10% (v.a kampaania). Kood: tammetõru10

0,00  0
Ostukorv
Tasuta tarne alates 70€.
Kaup kätte kuni 3 tööpäevaga.

Ostukorvis ei ole tooteid.

Privaatsuspoliitika

BBQ Buddy OÜ e-pood (edaspidi Tammetõru BBQ e-pood ) on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavadest, sealhulgas millist teavet me kogume, kuidas me infot kasutame või avalikustame, Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu direktiividega ja Eesti Vabariigi seadustega.

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil (määruse nr 2016/679/EL art 6 1) b). Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine) (Määruse nr 2016/679/EL preambula p 52, art 6 1) c).

Tammetõru BBQ e-pood jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat (edaspidi privaatsuspoliitika) muuta. Tammetõru BBQ e-poodi kasutama asudes, eeldame, et olete meie põhimõtetega tutvunud ja nõustunud.


Milliseid andmeid me kogume ja miks?

Kogume Teie poolt sisestatud andmeid näiteks ostu või tellimuse sooritamisel Tammetõru BBQ e-poes.

E-pood võib paluda Teil teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni.

Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada Teie nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid.

Avalikustatud andmeid kasutatakse vastavalt käesoleva privaatsuspoliitikaga sätestatud tingimuste alusel.Kuidas me kasutame e-poes kogutud andmeid.

Lisaks ülal mainitud personaalse informatsiooni kasutamisele, võib Tammetõru BBQ e-pood sisestatud andmeid kasutada tarbijatele huvi pakkuvate toodete ja teenuste jälgimiseks, võimalike probleemide tõrkeotsinguks, kaitsmiseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse kohandamiseks, toodete või teenuste pakkumiseks.

Meiega suhtlemisel võime säilitada kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid, veebilehte või teisi avalikke eesmärke.

Tammetõru BBQ e-pood võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Tammetõru BBQ’le teenuseid ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandateks osapoolteks on Tammetõru BBQ partnerid, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade tarnimine, transport, veebilehe hooldamine, sisuhaldus, turundus ning maksete vahendamine.

Kui Te olete sellega nõustunud, saadame Teile e-posti teel turundussõnumeid või tekstisõnumeid (SMS), et hoida Teid kursis meie tegemistega ning aidata Teil näha ja leida meie tooteid ja parimaid pakkumisi. Turundussõnumite tellimiseks on vajalik kliendi vabatahtlik nõusolek. Klient saab nõusoleku anda toodet või teenust tellides märkides tellimuse vormistamise lehel aktiivseks "Soovin infot parimatest pakkumistest ja kampaaniatest." valiku.

E-maili teel laekunud turundussõnumitest on võimalik igal ajal loobuda klõpsates meilis vastavat turundussõnumitest loobumise linki (unsubscribe). Turundussõnumite saamisest loobumisel saadetakse Teile endiselt edasi teenustega seotud teavet, näiteks tellimuse oleku uuenduste kohta. SMS-i teel laekuvatest turundussõnumitest loobumiseks palume ühendust võtta meie klienditeeninduse aadressil info@tammetorubbq.eeKasutaja õigused

Kasutajatel on õigus teada, milliseid isiklikke andmeid me Teist hoiame.

Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Kui Te soovite oma õigusi rakendada, muuta andmeid või neid kustutada, võtke meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu.Turvalisus

Tammetõru BBQ e-pood omab vajalikke meetmeid, et kaitsta e-poes kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust.

Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Juurdepääs andmete muutmiseks ja kuvamiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Siinkohal nõustute, et Tammetõru BBQ ei ole vastutav mis tahes “varastatud” andmete interneti kaudu saatmisel ning käesolevaga vabastate meid mistahes ja kõikidest nõuetest, mis tulenevad või on seotud “vaheltlõigatud” andmete kasutamisest volitamata viisil.Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Kasutades Tammetõru BBQ e-poodi nõustute Tammetõru BBQ privaatsuspoliitikaga. Kui Te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks Te meie e-poodi kasutada. Tammetõru BBQ jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi mis tahes ajal.

Tammetõru BBQ e-poe privaatsuspoliitika perioodilise läbivaatamise eest vastutab klient ning tagab ja on teadlik kõikidest muudatustest. Kliendi jätkuv e-poe kasutamine näitab tema nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.Kontaktandmed

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest siis võtke meiega ühendust e-postiaadressil info@tammetorubbq.ee

Ettevõttest
Meist Kontakt
Liitu meie grillisõpradega!
Sooduspakkumised, sündmused ja kasulikku lugemist.
Kõik õigused kaitstud - 2024 BBQ Buddy OÜ